Kategorie Bloga

Główna

Selen 200kaps SWANSON

087614012353

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

42,00 zł

Więcej informacji

Selen 

suplement diety

Selen jest pierwiastkiem o działaniu przeciwutleniającym, chroni komórki i tkanki organizmu przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki powstające wskutek przemiany metabolicznej. Podobne działanie ma witamina E stąd też podawanie tych dwóch substancji naraz może zwiększa efekt ich działania.Selen wspomaga układ odpornościowy, neutralizuje niektóre trucizny (kadm, rtęć, arszenik).W naszej strefie klimatycznej obserwuje się niedobory selenu w pożywieniu i glebie, dlatego wiele osób sięga po suplementację tym istotnym pierwiastkiem.

 

1 kapsułka

referencyjne
wartości spożycia

SeLECT® selen (l-selenometionina)

100mcg 

182% 

SKŁADNIKI: Selen, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, regulator kwasowości: fosforan dwuwapniowy.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

 

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Selenium SeLECT® jest znakiem zastrzeżonym przez firmę Sabinsa Corp.

Zawartość netto:

200 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW235

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Selen polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Selenium Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Selen /Selenometionina i jej właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zdrowotnych.

Opinie

Napisz opinię

Selen 200kaps SWANSON

Selen 200kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane