Kategorie Bloga

Główna

SelenoExcell 60kaps SWANSON

087614020860

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

13,60 zł

Więcej informacji

SelenoExcell Selen

suplement diety

Naturalny suplement diety Swanson SelenoExcell - opis i charakterystyka suplementu antyoksydacyjnego.

Swanson SelenoExcell to wysokiej jakości naturalny selen pozyskany z drożdży.Selen w kapsułkach Swanson SelenoExcell to produkt o działaniu antyoksydacyjnym. Każda kapsułka SelenoExcel Selen dostarcza 200mcg naturalnego selenu. Suplement diety Swanson to suplement prozdrowotny -  dostarczający selenu chroniącego organizm przed działaniem szkodliwym wolnych rodników. Selen wspiera serce, prostatę, poprawia działanie układu immunologicznego i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek.

Selen jest pierwiastkiem śladowym, występujący w diecie w niewielkich ilościach. Selen jest bardzo ważnym mikroelementem, ponieważ pełni bardzo ważne funkcje w każdym organizmie. 

W NASZEJ STREFIE KLIMATYCZNEJ WYSTĘPUJĄ NIEDOBORY SELENU ZARÓWNO W POŻYWIENIU JAK I W GLEBIE DLATEGO WIELE OSÓB SIĘGA PO SUPLEMENTACJĘ TYM PIERWIASTKIEM.

Wysoka biodostępność

 

1 kapsułka

referencyjne
wartości spożycia

SelenoExcell® Selen (drożdze wzbogacone w selen - 1200µg/gram)

200µg

364%

SKŁADNIKI: Selen, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

SelenoExcell® jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez firmę Cypress Systems, Inc.

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU086

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Selenoexcell polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Selenoexcell Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Selen  i jego właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach o zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

SelenoExcell 60kaps SWANSON

SelenoExcell 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane