Kategorie Bloga

Główna

Witamina D-3 1000 IU 60kaps SWANSON

087614115108

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

17,06 zł

Więcej informacji

Witamina D-3 1000 IU 

suplement diety

Znana jako słoneczna witamina

 

1 kapsułka

referencyjne
wartości spożycia

Witamina D (cholekalcyferol)/D-3

25µg

 500%

SKŁADNIKI: Witamina D - cholekalcyferol/D-3, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, stabilizator: skrobia modyfikowana, substancja słodząca: sacharoza, L-askorbinian sodu, średniołańcuchowe trójglicerydy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, DL-alfa-tokoferol.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie z jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawiera cukier.

Informacja ze strony producenta:
Produkt przeznaczony tylko dla dorosłych. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SW1510

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

WITAMINA d-3 polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

High-Potency Dry Vitamin D-3 Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Witamina D-3 i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Witamina D-3 1000 IU 60kaps SWANSON

Witamina D-3 1000 IU 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane