Kategorie Bloga

Główna

Witamina K2 MK-7 50mcg 30kaps SWANSON

087614026718

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

21,38 zł

Więcej informacji

Witamina K2 MK-7 50mcg 

suplement diety

 

1 kapsułka

referencyjne
wartości spożycia

Witamina K [menachinon-7 z natto sfermentowana soja) K2 MK-7]

50 µg

71,4%

SKŁADNIKI: Witamina K - menachinon-7/K2 MK-7, olej z nasion słonecznika, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja glazurująca: wosk pszczeli, woda oczyszczona, emulgator: lecytyna słonecznikowa, barwniki: ekstrakt mączki chleba świętojańskiego, karmel, substancja słodząca: syrop kukurydziany, substancja wiążąca: sól wapniowa kwasu fosforowego. Zawiera siarczyny.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną kapsułkę dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

30 kaps żelowych

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU671

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Witamina K2 MK-7 polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Natural Vitamin K-2 SWANSON to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Witamina K2 MK7 i jej właściwości są szeroko opisywane w piśmiennictwie. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zdrowotnych.

Opinie

Napisz opinię

Witamina K2 MK-7 50mcg 30kaps SWANSON

Witamina K2 MK-7 50mcg 30kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane