Kategorie Bloga

Główna

Yeast Defense Essentials 120kaps SWANSON

087614070438

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

61,90 zł

Więcej informacji

Yeast Defense Essentials Condition Specific

suplement diety

Yeast Defense Essentials Swanson to doskonale dobrany złożony produkt dla Twojego przewodu pokarmowego.

-Reguluje środowisko jelit

-Zawiera kwas kaprylowy wspierający przewód pokarmowy

-Optymalna formuła z dodatkiem 2 szczepów bakterii

Utrzymywanie przewodu pokarmowego we właściwym stanie wymaga znacznie więcej niż tylko dobrze dobranej diety. Niezbędna jest obecność w przewodzie pokarmowym pożytecznych bakterii, flora bakteryjna powinna być utrzymywana na odpowiednim zrównoważonym poziomie, a system immunologiczny sprawny. Yeast Defense Essentials to unikalny produkt, starannie zaprojektowany aby uwolnić organizm od Candidia Albicans zwanego Kandydozą, jednokomórkowego grzybka który naturalnie występuje w naszym przewodzie pokarmowym. Nie wyrównany jego poziom a zwłaszcza zbyt duże niefizjologiczne namnożenie się może często prowadzić do bardzo niekorzystnych zmian, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Obecnie w wyniku diety opartej o wysoko przetworzone produkty i zawierającej duże ilości węglowodanów i cukrów Kandydoza staje się coraz bardziej powszechnym stanem patologicznym organizmu, a Candida to coraz częstszy problem dla dietetyków i lekarzy.

Nasiona grapefruita- wykazują bardzo szeroki zakres oddziaływania na drobnoustroje, likwidują grzyby i pasożyty. W swym działaniu przewyższają często preparaty konwencjonalne a przy tym nie powodują żadnych skutków ubocznych obserwowanych w przypadku produktów syntetycznych.

Kwas kaprylowy- Pomaga ograniczać wzrost grzybków drożdżowych powodujących CANDYDOZĘ i podtrzymywać naturalną równowagę mikroorganizmów w jelicie grubym, nie ograniczając przy tym namnażania się bakterii niezbędnych dla zdrowia.

Acidophilus i Biffidus - polepszają proces trawienia, usprawniają wchłonięcie i wykorzystanie korzystnych substancji, tłumią rozwój bakterii i drobnoustrojów, zwiększają odporność organizmu, oczyszczają organizm z odpadów metabolicznych, chronią fizjologiczną florę stwarzając korzystne warunki dla wytwarzania witamin z grupy B i witaminy K, polepszają perystaltykę jelit i proces wypróżniania.

Składniki:

Ekstrakt z nasion grapefruita, kwas kaprylowy, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, otoczka kapsułki: hypromeloza, mąka ryżowa, palmitynian wapnia.

Sposób użycia:

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Ekstrakt z nasion grapefruita(4:1)

250mg

*

Kwas kaprylowy

200mg

*

Lactobacillus Acidophilus(100 milionów cfu)

100mg

*

Bifidobacterium bifidum(100 milionów cfu)

100mg

*

Zawartość netto:

120 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWC082

Opinie

Napisz opinię

Yeast Defense Essentials 120kaps SWANSON

Yeast Defense Essentials 120kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane