Kategorie Bloga

Główna

Zeaksantyna OmniXan 4mg 60kaps SWANSON

087614022543

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

39,42 zł

Więcej informacji

suplement diety

Zeaksantyna. Znajduje się w tej samej grupie co beta-karoten oraz Luteina. 

Naturalna zeaksantyna zawarta w suplemencie Swanson to obok powszechnie znanego beta-karotenu, będącego prowitaminą A i Luteiny, należy do związków zwanych karotenoidami. 

Opatentowany karotenoid

  • Efekt synergii wraz z luteiną

 

1 kapsułka

Zeaksantyna OmniXan® (z papryki)

4mg

SKŁADNIKI: Zeaksantyna, otoczka kapsułki: żelatyna, olej z otrąb ryżowych, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, olej słonecznikowy, woda oczyszczona, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, mieszkanka tokoferoli.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

OmniXan® jest znakiem zastrzeżonym przez OmniAcive Health Technologies Ltd.

Zawartość netto:

60 kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWU254

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Zeaksantyna polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Zeaxanthin Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Zeaksantyna i inne karotenoidy oraz ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Zeaksantyna OmniXan 4mg 60kaps SWANSON

Zeaksantyna OmniXan 4mg 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane