Kategorie Bloga

Główna

Kartalin 100ml LLC ASTROFARMA-T

4640013300177

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

104,55 zł

Więcej informacji

Kartalin" – gęsta masa, koloru od ciepłego brązu do jasno żółtego, o specyficznym zapachu

Tylko do użytku zewnętrznego

KUPUJĄC W NASZYM SKLEPIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE OTRZYMASZ ORYGINALNY ROSYJSKI KARTALIN SPROWADZONY PRZEZ AUTORYZOWANEGO NA POLSKĘ DYSTRYBUTORA. 

UWAGA - W ostatnim okresie POJAWIAJĄ SIĘ PODROBIONE MAŚCI KARTALIN nieznacznie tańsze.

Sposób użycia:

Należy rozprowadzić równomierną warstwę maści na zainfekowane miejsca (nie wcierać) jeden lub dwa razy dziennie, pozostawić na skórze co najmniej 12 godzin. Efekty są widoczne zazwyczaj już po 1-2 tygodniach. Cykl stosowania jest relatywnie długi (trwa 2-4 miesięcy).

W pierwszym etapie stosowania całkowicie znikają podrażnienia, obrzęki (pozostają ciemne lub jasne plamy pigmentacyjne). Drugi etap ma miejsce po zniknięciu plam pigmentacyjnych, dla utrwalenia działania maści niezbędna jest kontynuacja przez kolejny miesiąc.

Skutki uboczne:

Po rozpoczęciu może dojść do nieznacznego pogorszenia objawów. U pacjentów z alergią istnieje możliwość wystąpienia obrzęku Quinckego.

OGÓLNE ZALECENIA DOTYCZĄCE UŻYWANIA:

Podczas pierwszego miesiąca zaleca się przyjmowanie środków anty histaminowych (Claritin, Diazolin lub środek podobny) celem osłabienia skutków ubocznych.

Spożywanie napojów alkoholowych nie jest zalecane, ponieważ znacznie zmniejsza jego skuteczność.

Wskazane jest rzucenie lub ograniczenie palenia tytoniu.

Zaleca się wyłączyć z diety jajka, potrawy tłuste, smażone, pieczone oraz ostre.

Zdrowy sen.

Ciało oraz włosy można myć codziennie, nie rzadziej jednak niż dwa razy w tygodniu. Można używać do tego mydła glicerynowego, mydła dla dzieci, mydła z lanoliną, szamponu: Biocream z serwatką, balsamu do włosów Balet. Do odtłuszczania włosów można używać proszku musztardowego rozpuszczonego w ciepłej wodzie. Po umyciu włosów można odczuwać suchość skóry, do złagodzenia tego efektu można użyć kremu dla dzieci. Nie zaleca się używania jednocześnie maści z hormonami.

Po pierwszych objawach wystąpienia obrzęku (najczęściej zaczyna się od opuchlizny powiek) maść należy zmyć, użyć środka anty histaminowego, skontaktować się z lekarzem oraz poinformować producenta.

Przy dużej powierzchni aplikację należy przeprowadzać stopniowo, na początek od skóry nóg, po trzech dniach można smarować wszystkie miejsca. Nie używać bandaży, najlepiej przeznaczyć na czas  odzież, której nie jest szkoda.

Bardzo ważne dla skuteczności Kartalinem.

Kartalin" – gęsta masa, koloru od ciepłego brązu do jasno żółtego, o specyficznym zapachu.

Tylko do użytku zewnętrznego

Produkt Nie jest lekiem. To kosmetyk

Składniki (INCI):

Tłuszcz, lizozym, miód pszczeli, uczep trójlistkowy, rumianek, witamina A, olejek lawendowy oraz eukaliptusowy, kwas salicylowy.

Działanie:

Działanie złuszczające, przeciwzapalne oraz regenerujące, przyczynia się do regeneracji skóry

Stosowanie:

Łuszczyca, neurodermit, wypryski, alergiczne zapalenie skóry, przewlekły wyprysk, plamy po trądziku, przebarwienia miejscowe, keratoderma, atopowe zapalenie skóry

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność:100ml

Producent: LLC Astrofarma-T, Rosja

Dystrybutor

Biosfera Polska Sp. z o.o.

Lublin ul Łęczyńska 5Znany preparat oparty o zupełnie naturalne składniki Kartalin w dobrej cenie wspomaganie przy łuszczycy zwalczanie środek przy łuszczycy maść przy łuszczycy rosyjska maść przy łuszczycy gdzie kupię kartalin tanio lub też najtaniej autoryzowany dystrybutor w polsce na polskę rosyjskiego kartalinu efekty stosowania kartalinu a także opinie na jego temat jasno wskazują że jest on godny polecenia, a każdy kto pyta gdzie kupić powinien wiedzieć że łuszczyca to choroba autoimmunologiczna Kartalin jest sprzedawany także w aptekach w Rosji i Polsce.

Produkty powiązane