Kategorie Bloga

Główna

Żywokost z biszofitem 75ml ELIKSIR

4820058210383

ELIKSIR »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

17,22 zł

Więcej informacji

Jak działa Żywokost z biszofitem?

Działanie kremu balsamu Żywokostowo Biszofitowego Eliksir opiera się na poznanym z medycyny ludowej regenerującym i kojącym działaniu zawartej w żywokoście alantoiny oraz bogactwie mikro i makro elementów pochodzących z mineraly biszofit. W związku z zawartością bromu, biszofit wykazuje dobroczynny i kojący efekt na system nerwowy.

Składniki aktywne kremu balsamu:

  • Ekstrakt z żywokostu

  • Biszofit

Żywokost lekarski (łac. Symphytum officinale), bywa nazywany także kosztywałem pobudza rozwój i regenerację komórek. Stosowanie żywokostu na uszkodzoną skórę wspomaga tworzenie się ziarniny na ubytkach skórnych takich jak rany, owrzodzenia a także wspomaga odtwarzanie się naskórka. Zywokost stosowany przy złamaniach przyspiesza uzupełnianie się ubytków kostnych.

Biszofit naturalny formował się kilkaset milionów lat temu w wyniku wyparowania  Prehistorycznego Morza i jest całkowicie naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów w niej rozpuszczonych. Zawiera między innymi takie składniki mineralne jak brom, magnez, żelazo, chlor,, jod i inne mikroelementy. Wskazaniem do stosowania biszofitu są zapalenia stawów, stany obrzękowe, bóle reumatyczne, choroby pourazowe: stany bólowe, po różnych zwichnięciach złamaniach, stłuczeniach, nadwyrężeniach mięśni, wiązadeł.

Wskazania:
Krem należy stosować, jako środek wspomagający w leczeniu chorób układu kostno-stawowego i mięśniowo-nerwowego takich jak choroby zwyrodnieniowe stawów,  zapalenie korzonków nerwowych reumatoidalne zapalenie stawów, osteochondroza, lumbago, a także w przypadku odkładania się soli wapnia.

Skład: Aqua, Glycerine, Mineral Oil, Stearic acid, Glyceryl stearat, Abiensis oil, Carbomer, Triethanolamine, Corn oil, Cetearyl alcohol, Extract Delphinii, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo – 2 – nitropropane -1,3 –diol, Bischofit, Vaseline.

Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu nanieść na problematyczne miejsca, następnie wcierać masując okrężnymi ruchami aż do wchłonięcia. Można dodatkowo po wtarciu owinąć miejsce płótnem i tak pozostawić na ok 30 minut. Preparat może być stosowany kilka razy dziennie

Pojemność:75ml

Producent:Eliksir, Ukraina

Opinie

Ocena 
2018-09-01

MAM GO

Mam i użuwam od dawna. Działa

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Żywokost z biszofitem 75ml ELIKSIR

Żywokost z biszofitem 75ml ELIKSIR

Napisz opinię

Produkty powiązane