Kategorie Bloga

Główna

Wspierające prawidłowy METABOLIZM piękna skóra 120g A. KLIMUSZKO

5900588004306

Zioła Ojca A.Cz. Klimuszko »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

27,20 zł

226,67 zł za 1kg

Więcej informacji

suplement diety


Preparat z ziołowym składem zawierający rośliny znane z zastosowania przez Ojca Klimuszko. Zawiera 7 składników co jest zgodne z założeniami tego znanego twórcy mieszanek ziołowych.

Składniki:
suszone zioła: ziele fiołka trójbarwnego, korzeń łopianu, kłącze perzu, ziele pokrzywy, ziele rdestu ptasiego, korzeń i ziele mniszka lekarskiego.

Stosowanie:
Preparat wspomagający, stosowany w celu złagodzenia problemów skórnych, powstałych na tle zaburzeń metabolicznych, np do skóry z tendencją do trądziku, łuszczycy oraz innych, których przyczyny tkwią w zaburzeniach metabolicznych. Stosowany może być także jako wspomagający w przypadkach zaburzeń trawiennych.

Sposób użycia:
Zalać 2 saszetki (4g) 2-ma szklankami przegotowanej, gorącej wody. Parzyć 15 minut. Pić w ciągu dnia jedną szklankę godzinę po śniadaniu, drugą szklankę godzinę przed kolacją. Nie przekraczać dawki 4g w ciągu doby. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia.

Środki ostrożności:
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci,  chronić od światła.

Zawartość netto:
120g

Producent:
EM Food&Pharma Production Sp. z.o.o 

ul. Laskowska 82, 62-051 Wiry,

www.klimuszko.pl

Produkty powiązane