Kategorie Bloga

Kategorie

DR RETTER

DR Retter EC jest Polskim i sprawdzonym producentem kosmetyków z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Człekówka znajdującej się pod Warszawą. W swoim portfolio firma posiada bardzo duży wybór kremów, żeli, odżywek, płynów a nawet szamponów bazujących na ciekawych i bardzo często pochodzących prosto z natury składnikach. Popularne kremy funkcjonalne wykorzystują bardzo często składniki pochodzące z rynków Niemieckich czy Rosyjskich. Jako producent Dr Retter przykłada dużo wagi do środowiska, stara się więc oferować produkty, przy produkcji których zostały zastosowane NATURALNE rozwiązania.


Firma Dr Retter EC posiada nowoczesny zakład produkcyjny przystosowany do produkowania wspomnianych produktów. Firma uruchomiła niedawno serię produktów określanych mianem "Oligotherapy" – skupia ina produkty przeznaczone dla najbardziej wymagającej skóry, do stosowania na co dzień. Produkty te bazują na innowacyjnych składnikach oraz dodatkach magnezu, cynku, miedzi, żelaza, jodyny oraz witamin i kwasów omega. W ofercie Sklepu Moja Natura można znaleźć bardzo duży wybór preparatów KREMÓW ŻELI I BALSAMÓW o różnych zastosowaniach


Do najpopularniejszych produktów firmy Dr Retter możemy zaliczyć preparaty wchodzące w skład uznanej serii produktów Ratownik. Uznane produkty z tej serii to między innymi Ratownik do cery naczynkowej, balsam z tłuszczu gęsi, krem dla dzieci ze Srebrem koloidalnym, krem pod oczy, produkty Sustavital czy krem z mumio ałtajskim.

na stronę