Kategorie Bloga

do Zębów

Pasty do zębów bez fluoru

Jest 74 produktów.

Znajdziesz tutaj wybrane i sprawdzone produkty takie jak pasta bez fluoru, naturalne pasty do zębów oraz proszki do czyszczenia zębów. Dobierając produkty i producentów do tej kategorii kierowaliśmy się głównie ich naturalnym, bezpiecznym składem. Produkty które tutaj znajdziesz nie zawierają Fluoru a także często nie zawierają cukru. Oferowane przez nas pasty zawierają natomiast wyciągi i ekstrakty roślinne, naturalne olejki, a także organiczne substancje ścierające i wybielające (czyszczące). W tej kategorii znajdziecie pasty takie jak Himalaya Herbals, pasty Agafii, pasty Dabur, Angelica, Neobio i kilku innych znanych producentów. W tej kategorii sklepu znaleźć można także wybierane przez wiele osób płyny do płukania jamy ustnej z biszofitem. Pasty ze srebrem koloidalnym, pasty z węglem aktywnym to także pozycje które cieszą się dobrymi opiniami. Dla wielu osób ważną cechą pasty do zębów jest niskie pienienie się pasty. Takie pasty także można znaleźć w tej kategorii sklepu. Pasty wybielające naturalne. Żele do dziąseł to kolejne produkty które trafiły do oferty sklepu internetowego. Pasty bez zawartości fluoru zyskały sobie w ostatnich latach szereg zwolenników. W ofercie niektórych producentów występuje naturalny fluor w postaci fluorku wapnia który jest wielokrotnie bardziej naturalną substancją jak stosowany powszechnie w pastach fluor w postaci fluorku sodu. Tak więc producenci naturalnych past bez fluoru jeżeli decydują się na jego stosowanie w składzie pasty do z...

Znajdziesz tutaj wybrane i sprawdzone produkty takie jak pasta bez fluoru, naturalne pasty do zębów oraz proszki do czyszczenia zębów. Dobierając produkty i producentów do tej kategorii kierowaliśmy się głównie ich naturalnym, bezpiecznym składem. Produkty które tutaj znajdziesz nie zawierają Fluoru a także często nie zawierają cukru. Oferowane przez nas pasty zawierają natomiast wyciągi i ekstrakty roślinne, naturalne olejki, a także organiczne substancje ścierające i wybielające (czyszczące). W tej kategorii znajdziecie pasty takie jak Himalaya Herbals, pasty Agafii, pasty Dabur, Angelica, Neobio i kilku innych znanych producentów. W tej kategorii sklepu znaleźć można także wybierane przez wiele osób płyny do płukania jamy ustnej z biszofitem. Pasty ze srebrem koloidalnym, pasty z węglem aktywnym to także pozycje które cieszą się dobrymi opiniami. Dla wielu osób ważną cechą pasty do zębów jest niskie pienienie się pasty. Takie pasty także można znaleźć w tej kategorii sklepu. Pasty wybielające naturalne. Żele do dziąseł to kolejne produkty które trafiły do oferty sklepu internetowego. Pasty bez zawartości fluoru zyskały sobie w ostatnich latach szereg zwolenników. W ofercie niektórych producentów występuje naturalny fluor w postaci fluorku wapnia który jest wielokrotnie bardziej naturalną substancją jak stosowany powszechnie w pastach fluor w postaci fluorku sodu. Tak więc producenci naturalnych past bez fluoru jeżeli decydują się na jego stosowanie w składzie pasty do zębów stosują właśnie Fluorek wapnia. Jednak wielu producentów całkowicie zanechało stosowania związków fluoru w swoich pastach. W pastach można też często znaleźć antybakteryjny propolis, czy też węgiel aktywny. Zauważyliśmy że pasta z aktywnym węglem czarna święci swoje sukcesy zainteresowania. Wprowadzona ostatnio do naszej oferty SILCA MED cieszy się ogromną popularnością. Także jej pasty z lawendą czy też rokitnikiem. Każdy kto się zastanawia jaką pastę bez fluoru kupić w naszej ofercie będzie miał ogromny ich wybór. Opinie zbieramy regularnie i usuwamy z oferty sklepu internetowego online MojaNatura.pl te produkty które nie zyskują sobie fanów. Pasty bez fluoru dla dzieci Modum. Związki z olejków eterycznych takie jak tymol działają mocno odkażająco w pastach i kosmetykach do pielęgnacji jamy ustnej.

Poza typowymi pastami nie zawierającymi fluoru posiadamy w ofercie też takie zawierające fluorek wapnia który uznawany jest za znacznie bardziej bezpieczną naturalną formę. Także diabetycy i osoby unikające cukru znajdą w tej kategorii coś dla siebie jak na przykład pasty słodzone ksylitolem. Pasty organiczne swoją jakością i składnikami w odpowiedni sposób działają poprzez swoje składniki na stan jamy ustnej i naszego uzębienia. Dodatkowo dbając o higienę jamy ustnej możemy stosować również płyny przeznaczone do tych celów. Stosując takie produkty jesteśmy w stanie dbać o biel i zdrowie naszych zębów.

Więcej
na stronę