Kategorie Bloga

Kategorie

Bonimed - Producent suplementów diety

Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed jest polską firmą, której historia sięga już lipca 1991 roku. Już od początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją ziołowych leków oraz preparatów ziołowych. Swoje fundamenty firma stawiała wraz z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930-2006), który przez niemal całe swoje życie zajmował się ziołolecznictwem i medycyną naturalną udzielając swoich porad niemal półmilionowej rzeszy chorych.


Ojciec Grzegorz był autorem licznych publikacji z dziedziny ziołolecznictwa a jedna z jego najsłynniejszych publikacji „Zielnik klasztorny ojca Grzegorza” jest źródłem wielu cennych informacji, wykorzystywanych w sztuce zielarskiej po dziś dzień. Ojciec Grzegorz Sroka jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitoterapii w Polsce oraz być może na całym świecie. Nierzadko jego spostrzeżenia dotyczące działania niektórych ziół były później potwierdzane naukowo.


Firma Bonimed dokłada starania by dostarczyć swoim klientom mieszanki ziołowe opracowane dzięki głębokiej wiedzy Ojca Grzegorza oraz jego doświadczeniu, które nabył w swojej ponad 50 letniej praktyce zielarskiej.

na stronę