Kategorie Bloga

Kategorie

BioPlanet - Producent żywności ekologicznej

BioPlanet to największy znany w Polsce importer i dystrybutor produktów ekologicznych. W ofercie firmy Bio Planet znaleźć można niemal wszystkie rodzaje ekologicznych produktów nieprzetworzonych zaczynając od ziaren, kasz, mąk, suszonych niesiarkowanych owoców, a kończąc na takich jak na przykład woda kokosowa, kosmetyki naturalne i organiczne, czy miód ekologiczny. W oststnim okresie w ofarcie pojawiły się także Olejki eteryczne oraz olejki kosmetyczne BIO. Produkty świeże takie jak nawet jajka mięso czy warzywa i owoce to szeroka gałęź oferty fitmy BIOPLANET. Klienci sięgający do oferty tej firmy mogą być pewni, że dokłada ona wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały obowiązujące normy, certyfikaty, oraz zaspokajały zapotrzebowanie klientów odwiedzających sklep ze zdrową żywnością Moja Natura. Firma jest regularnie kontrolowana przez GIS w zakresie zawartości szkodliwych substancji w produktach a w szczególnościach produktach sypanych nieprzetworzonych. Bio Planet jako dystrybutor posiada w ofercie zarówno produkty pod marką własną a także produkty żywnościowe innych producentów polskich, z Europy i świata. Bioplanet sklep to szeroki wybór oraz wysoka jakość produktów Bio. Każdy kto zastanawia się gdzie kupić produkty tej firmy z pewnością znajdzisz szereg dystrybutorów w każdym większym mieście. Najczęściej są to sklepy zielarskie i sklepy ze zdrową żywnością a także delikatesy ekologiczne. Wlele osób szukających sklepów internetowych ze zdrową żywnością takich ja na przykład nasz sklep MojaNatura znajdzie je bez trudu w sieci. 

W ofercie poza własną marką Bio Planet, która jest z kolei podzielona na różne rodzaje żywności znajdują się takie znane marki żywności ekologicznej jak Alce Nero, Bio Planette, Allos, Cocoa, Natumi, Baby Sun, Vivani, BioLevante, Terrasana, Bio Food, Cafe Michel, Campomar Nature, Candy Tree, Jachna, Lebensbaum, Lima, Glaserne Meierei, Neumarkter Lammsbrau, Zwergenwiese, Primaeco, Ser-Farm, Sobbeke, Surovital, Tartex, Vitaquell, Wasąg, Yarrah, Yogi Tea Di Bari El Origen Bio Raj Dary Natury i wiele innych. My w Moja Natura na bieżąco analizujemy dla Państwa ofertę tej firmy, wybierając z niej produkty, które zdobywają najlepsze opinie, a także te które sami pozytywnie oceniliśmy. Uważamy, że wiele produktów z asortymentu firmy takich jak Kasza jaglana Bio oraz sok z cytryn czy różnego rodzaju ekologiczne moąki, to te bez których nie może się obyć nasza kuchnia.

Do oferty firmy dołączono także ekologiczne Olejki Eteryczne PHYSALIS niektóre stosowanie doustne wg opisu. Pojawiają się także oleje tłoczone na zimno Barwy Zdrowia wśród nich na przykład olej lniany tłoczony na zimno, a ostatnio ocet jabłkowy bioplanet niefiltrowany.

Bio Planet kategoryzuje swoje produkty nadając im statusy Mega-hit. Suszone morele czy też daktyle bez pestek to jedne z bardziej znanych produktów w tej kategorii. Orzechy laskowe migdały bio czy też orzechy laskowe BIO planet są często kupowane pomimo że ceny tych produktów są znacznie wyższe od ich odpowiedników bez certyfikatów.

Jak widać zaufanie do produktów ekologicznych rośnie razem ze świadomością wpływu zanieczyszczenia środowiska i toksyn jakie ze sobą niosą środki ochrony roślin stosowane w tradycyjnej produkcji rolniczej.

Większość produktów oferowanych przez firmę Bio Planet cechuje fakt, iż posiadają one certyfikat BIO, co oznacza, że składniki oraz produkty są wytwarzane na certyfikowanych ekologicznych uprawach oraz przestrzegają one restrykcyjnych norm uprawy i produkcji. Produkty takie są bardzo wartościowe, ponieważ nie zawierają one konserwantów i wielu innych chemicznych substancji, używanych do uprawy czy produkcji ich sklepowych zamienników, co powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Trend do używania żywności jak najmniej przetworzonej i bez konserwantów przyspaża takim firmom jak Bioplanet coraz więcej Klientów którzy często pozostają z tymi produktami na długo.

Więcej
na stronę